Главная Украина Міжнародні експерти оцінили нашу горілку
Украина - 14.12.2018

Міжнародні експерти оцінили нашу горілку


"Хортиця"

У Сан-Франциско завершився 18-й міжнародний конкурс алкогольних брендів San Francisco World SpiritsCompetition.

У цьому році топовий дегустаційний турнір зібрав рекордну кількість – майже 3 тисячі учасників з різних країн. За його підсумками найвищу нагороду – золото – отримала вітчизняна «Хортиця».

Бренд отримав відмінні оцінки від провідних світових експертів, сомельє, відомих галузевих журналістів та барменів світу. Як повідомляє сайт San Francisco World Spirits Competition, нагорода «Хортиця» є загальновизнаним показником її виключної якості: «Продукція, нагороджена золотою медаллю, є виключною у своїй категорії. Це продукти, які встановлюють стандарти для інших».

Виробник абсолютний успіх бренду пояснює використанням кращої сировини – спирту нового покоління «Пшенична сльоза», джерельної води та авторських рецептур. Завдяки постійному інвестуванню в якість продукції вітчизняна «Хортиця» 5-й рік поспіль – у трійці світових лідерів за версією британського рейтингу Клуб Мільйонерів.

Нагадаємо, раніше «Хортиця» показала найбільш високі темпи зростання серед трійки світових лідерів і стала найпопулярнішою та найпродаванішою вітчизняною горілкою за даними рейтингу британського журналу Drinks International.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

​Беспорядки охватили Вашингтон — протестующие прорываются к Белому дому, в столицу введена Нацгвардия

> Беспорядки в США из-за смерти афроамериканца Джорджа Флойда охватили уже 25 крупнейших г…